Nové kartonové skládačky z Itálie a USA

 
Rádi bychom Vás chtěli informovat o novinkách ve velkoobchodě Dvěděti.cz:

 


Naše firma se stala výhradním distributorem pro ČR a SR dvou nových výrobců:

 

TO DO

 

PETITCOLLAGE

 

 

 - skládačka rozvíjí kreativitu, motoriku a prostorové vnímání
 - vyrobeno z kartonu vysoké kvality
 -  ke složení nejsou potřeba nůžky ani lepidlo
 - všechny díly jsou chytře spojeny, model je velmi pevný
 - možno vybarvit dle vlastní fantazie
 - přehledný grafický návod
 - pevný kartonový designový obal
 - 100% recyklovatelné
 - 100% made in Italy 

  


 

 

Italská značka TO DO spojuje umění, kreativitu a intuici s přemýšlením v jediném materiálu – lepence. Výsledkem je řada unikátních hraček inspirovaných svou originalitou. Ovocem designéra jménem Massimo Marchiori jsou zkušenosti, vize a sny. Massimo Marchiori vytvořil novou značku, která je mladá, dynamická a připravena Vás překvapit: TO DO.

Společnost TO DO navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává hračky vyrobené výhradně z recyklovatelné a ekologické lepenky. Filozofií TO DO je navrhovat a nabízet zákazníkům po celém světě předměty tak, aby jejich jednoduchost odrážela vlastní krásu materiálů, z kterých jsou vyrobeny, stejně jako skutečné objekty.
Lepenka je náš prvek, kterému můžeme dát nový život vytvářením objektů a hraček za účelem stimulace individuální tvořivosti. Společnost TO DO je přesvědčena, že tvořivost má být živena prostřednictvím inovativních produktů, které rovněž přinášejí respekt k životnímu prostředí.

TO DO - když se kreativita stává uměním. 

Americká značka Petitcollage je především o dobrém designu. Petitcollage tvoří moderní výrobky a hračky pro domácnosti po celém světě, to vše ovlivňuje celá polovina století estetiky a zdravé dávky hravosti. Designové výrobky Petitcollage jsou veselé a vhodné pro lidi všech věkových kategorií.
Hravá lehkost výrobků je vhodná pro školy, herny i Vaše domovy. Výrobky Petitcollage jsou vyráběny v nejlepší kvalitě z nejekologických dostupných materiálů - zodpovědně získané dýhy, obnovitelného bambusu, recyklovaných papírů a barev z rostlin. Vše vyráběno v certifikovaných továrnách v souladu s naší planetou.
Značka pochází z Buenos Aires založena dokonalou designérkou, umělkyní a autorkou CEO Lorena Siminovich, která napsala a ilustrovala více než 30 dětských knih. Studio, které se nachází v San Francisku, je inkubátor kreativního myšlení, kde Lorena a malý tým designérů vytváří nápadité a nové formáty designu.

 

 

Opět je u nás k dostání např. i tento VILAC BESTSELLER minulého roku:


 

 

 

 

 

 

 

Internetový velkoobchod s dřevěnými hračkami
Dvěděti.cz

 

 

 Pomáháme Vám obohatit dětský svět o lepší hračky.
 Tým Dvěděti.cz

2017 COPYRIGHT Dvěděti.cz dřevěné hračky, dřevěné hračky pro děti  / Tvorba eshopu: Web Revolution